Job Planet Sp. z o. o. zajmuje się poszukiwaniem kandydatów do pracy w Niemczech. Nasze doświadczenie w branży oraz kontakty z pracodawcami na rynku niemieckim pozwalają znaleźć najlepsze stanowiska w różnych branżach. Wszystkie oferty są sprawdzane przez nas pod względem rzetelności, wiarygodności i legalności.

Nasza Agencja posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Pomorskiego, który potwierdza wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Aktualne oferty dla kandydatów:

JOB planet Sp. z o. o. poszukuje dla pracodawcy

Elektryk / Elektronik przemyslowy (m/k)

PRACA na południu Niemiec okolice Laupheim koło Ulm dla Elektryka / Elektronika przemysłowego z dobra komunikatywna znajomością języka niemieckiego.

Stale zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony (Renomowana firma zatrudniająca obecnie ponad 500 pracowników).

Zarobek początkowy3.500,00 Euro brutto / miesiąc (ok. 21,87€/h)

(ok. 2.5000,00 Euro netto dla pracowników żonatych na grupie podatkowej 3, pracownik stanu wolnego zarobi na grupie podatkowej 1 ok. 2210,00 Euro netto)

  • ZADANIA: samodzielne przeprowadzanie bieżących napraw i usterek urządzeń i maszyn przemysłowych, utrzymanie linii produkcyjnej i przeprowadzania prac serwisowych.
  • Wykształcenie: o kierunku Mechatronik / Elektryk przemysłowy / Elektronik / Elektrotechnik
  • Doświadczenie zawodowe: Umiejętność wykonywania naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, oraz samodzielnej pracy, znajomość SPS miele widziana (nie jest jednak wymogiem).


WYMAGANIA REKRUTACYJNE:

  • niemiecki komunikatywny (min. B1) + kilkuletnie doświadczenie w zawodowe,

APLIKACJE CV wraz ze zdjęciem, oraz opisem zatrudnienia w ostatnich latach, wraz z opisem jakie prace elektryczne były wykonywane w poszczególnych firmach, proszę o załączenie w PDF-ie certyfikatów / uprawnień do pracy z prądem (SEP-a)

  Oferujemy:
– pomoc koordynatora na etapie rekrutacji i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
– wsparcie przez pierwsze pół roku zatrudnienia w Niemczech
– przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (życiorys, list motywacyjny etc.) w języku niemieckim;
– rabat na usługi tłumaczeń www.wordsconnect.pl w przypadku konieczności pozyskania tłumaczeń uwierzytelnionych w celach mieszkalnych (kredyt), ubiegania się o świadczenia rodzinne (Kindergeld) itp.

Za usługi pośrednictwa nie pobieramy opłat od kandydatów.

Aplikacja:

Prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim (kandydatom nie posiadającym dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim pomagamy w tłumaczeniu), kopie dyplomów i dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe, świadectwa szkolne, certyfikaty odbytych kursów i szkoleń na nasz adres e-mail: kontakt@jobsplanet.pl

W życiorysie prosimy o umieszczenie  zgody na przetwarzanie danych osobowych.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz dla celów przyszłej rekrutacji przez JOB planet Sp. z o. o. z siedzibą w Redzie, ul. Gdanska 45, 84-240 Reda.  Zgadzam się na przysyłanie aktualnych ofert pracy, które będą odpowiadały moim kompetencjom i kwalifikacjom zawodowym.’’

Niniejszym pragniemy poinformować, że wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest rozumiane jednocześnie jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Przysługuje Państwu prawo, aby w każdej chwili odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jak również prawo wglądu do danych, ich korekty lub usunięcia. Prosimy wówczas o informację mailową na kontakt@jobsplanet.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy oraz przysłanie dokumentów aplikacyjnych. Po uprzedniej selekcji nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami celem uzgodnienia dalszych procedur rekrutacji.