Job Planet Sp. z o. o. zajmuje się poszukiwaniem kandydatów do pracy w Niemczech. Nasze doświadczenie w branży oraz kontakty z pracodawcami na rynku niemieckim pozwalają znaleźć najlepsze stanowiska w różnych branżach. Wszystkie oferty są sprawdzane przez nas pod względem rzetelności, wiarygodności i legalności.

Nasza Agencja posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Pomorskiego, który potwierdza wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Aktualne oferty dla kandydatów:

JOB planet Sp. z o. o. poszukuje dla pracodawcy

Elektryk przemysłowy / Elektronik lub Mechatronik (m/k) miejscowsc Kempten

Dla naszego klienta, największego producenta na świecie systemów diagnostycznych dla technicznego dozoru pojazdów i producentów samochodów na stanowisku montaż urządzeń pomiaru układów hamulcowych samochodów i podnośników poszukujemy od zaraz do pracy na południu Niemiec w okolicy miejscowości Kempten elektroników i mechatroników.

MIEJSCA PRACY: południowe Niemcy, okolice Kempten

WYNAGRODZENIE początkowe: od 17,50 euro za godzinę + dodatek mieszkaniowy do kwoty 350,00 euro miesięcznie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 • Montaż wiązek kabli elektrycznych w urządzeniach, oraz ich podłączanie zgodnie ze schematami elektrycznymi oraz podpięcie silnika elektrycznego 3 x 380 V.
 • Mocowanie elementów mechanicznych
 • Kontrola jakości i funkcjonalności po montażu stanowiska diagnostycznego

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie w zakresie elektryki /elektroniki / mechatroniki
 • Uprawnienie SEPa do 1 KV
 • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
 • Montaż małych szaf sterowniczych
 • Wykonywanie prac mechaniczno-montażowych
 • Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym
 • Wiedza techniczna i umiejętność pracy w zespole
 • Komunikatywna podstawowa znajomość języka niemieckiego wymagana
  (minimum A2 – B1)

GWARANTUJEMY PAŃSTWU:

 • Wsparcie polskojęzycznej osoby kontaktowej, pomoc w załatwieniu formalności,
 • Oferujemy organizacje zakwaterowania
 • Niemieckie ubezpieczenie ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
 • Umowa o pracę na czas nieokreślony obejmująca dodatki za nadgodziny i dni świąteczne, bank / konto czasu pracy, płatny urlop
 • Praca stała w jednym miejscu pracy na rewelacyjnych warunkach

  Oferujemy:
– pomoc koordynatora na etapie rekrutacji i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
– wsparcie przez pierwsze pół roku zatrudnienia w Niemczech
– przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (życiorys, list motywacyjny etc.) w języku niemieckim;
– rabat na usługi tłumaczeń www.wordsconnect.pl w przypadku konieczności pozyskania tłumaczeń uwierzytelnionych w celach mieszkalnych (kredyt), ubiegania się o świadczenia rodzinne (Kindergeld) itp.

Za usługi pośrednictwa nie pobieramy opłat od kandydatów.

Aplikacja:

Prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim (kandydatom nie posiadającym dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim pomagamy w tłumaczeniu), kopie dyplomów i dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje zawodowe, świadectwa szkolne, certyfikaty odbytych kursów i szkoleń na nasz adres e-mail: kontakt@jobsplanet.pl

W życiorysie prosimy o umieszczenie  zgody na przetwarzanie danych osobowych.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz dla celów przyszłej rekrutacji przez JOB planet Sp. z o. o. z siedzibą w Redzie, ul. Gdanska 45, 84-240 Reda.  Zgadzam się na przysyłanie aktualnych ofert pracy, które będą odpowiadały moim kompetencjom i kwalifikacjom zawodowym.’’

Niniejszym pragniemy poinformować, że wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest rozumiane jednocześnie jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Przysługuje Państwu prawo, aby w każdej chwili odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jak również prawo wglądu do danych, ich korekty lub usunięcia. Prosimy wówczas o informację mailową na kontakt@jobsplanet.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy oraz przysłanie dokumentów aplikacyjnych. Po uprzedniej selekcji nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami celem uzgodnienia dalszych procedur rekrutacji.